O firmie SELTEX

SELTEX to sklep z automatyką domową, czyli sprzętem, którego zadaniem jest automatyzacja codziennych czynności, a co za tym idzie ułatwienie i umilenie sobie życia. Szczególnym zaś priorytetem sklepu jest automatyka do bram wjazdowych i garażowych takich producentów jak AVIDSEN oraz EXTEL, których SELTEX jest oficjalnym przedstawicielem na Polskę.

ASORTYMENT

W sklepie SELTEX znaleźć można napędy do bram skrzydłowych, przesuwnych oraz garażowych, a także domofony, wideodomofony, regulatory kotłów C.O., czujniki, alarmy i wiele innych, ciekawych pozycji. Produkty, które znajdują się w ofercie sklepu wybierane są zawsze pod kątem zarówno niezawodności, jak i atrakcyjności ekonomicznej. Stąd też obecne w sklepie marki – Faac, Somfy, Avidsen, Extel, Proxima, DTM, etc. – to znane pozycje na rynku polskim, jak również europejskim, które oferują zrównoważony stosunek ceny do jakości.

ZAKUPY

Zachęcamy do zakupów online na łamach niniejszego sklepu. Oferta SELTEX’u dostępna jest również w serwisach ALLEGRO, EBAY, a wkrótce AMAZON. Zapraszamy również do naszego sklepu stacjonarnego.
W przypadku pytań, wątpliwości lub każdej nietypowej sprawy zapraszam do kontaktu.