Katalog automatyki bramowej AVIDSEN

Po wielu trudach i przy niemałym nakładzie pracy udało się stworzyć i uruchomić katalog napędów do bram oraz akcesoriów Avidsen. Celem tego projektu było skatalogowanie wszystkich produktów Avidsen’a związanych z automatyką do bram: zarówno starych modeli, takich jak słynne, bardzo popularne i cieszące się niezwykle pozytywnymi opiniami wśród użytkowników, ale niestety nieprodukowane już EVER’y 85 / EVER’y 212, jak i tych całkiem nowych, takich jak MP-P400a/Styrka, czy też ORANE.

Katalog na chwilę obecną wymaga jeszcze drobnych zabiegów i poprawek, ale już w tym momencie stanowi dość spore kompendium informacji o napędach do bram Avidsen’a. Oczywiście dołożymy wszelkich starań żeby aktualizować katalog na bieżąco i, w miarę potrzeb, uzupełniać o brakujące pozycje/informacje/materiały, etc. Docelowo mają się z nim znaleźć wszystkie kiedykolwiek wyprodukowane modele wraz ze zdjęciami, specyfikacjami technicznymi oraz instrukcjami montażu i obsługi.

Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem klikając TUTAJ.

Jeśli zauważą Państwo jakiekolwiek błędy lub nieścisłości, bądź też mają jakiekolwiek uwagi lub sugestie, prosimy podrzucić nam wiadomość – będziemy niezmiernie wdzięczni!